Gościnnie … Małgorzata Ługowska

Chciałbym zaprosić Was do obejrzenia wspaniałych zdjęć Małgorzaty. Jej fotografie plenerowe to prace pełne piekna, kolorów i naturalności.

Małgorzata fotografuje od pewnego czasu, lecz jak sama twierdzi, nie miała dotąd dość śmiałości by pokazać swoje prace szerszej publiczności jak tylko swoim bliskim. Dlatego też ta młoda i zdolna dziewczyna zgodziła się by kilka Jej fotografii znalazło się na mojej stronie jako ukazanie Jej talentu fotograficznego a zarazem jest to zachęta, motywacja dla Małgorzaty do dalszego rozwijania swojej pasji i pokazania tego tym dla ktorych fotografia to coś wiecej niż tylko zdjecie.

Ze swojej strony liczę na Wasze komentarze będące ocena prac Malgorzaty.

Reklama

Autor: Robert Duda PHOTOGRAPHY

Fotografia od wielu lat budziła we mnie szczególne emocje. W pewnym momencie stała się również moją pasją, zamiłowaniem, hobby jak również odskocznią od codzienności. To także sposób na pokazanie tego co widzę, wypowiedź, bo przecież jednym zdjęciem można więcej przekazać niż setkami słów. Wciąż rozwijam swoje umiejętności poprzez liczne kursy, jednak przede wszystkim swobodnie oddaję się samej pasji tworzenia, szukając inspiracji w otaczającym nas świecie, czerpiąc energię ze spotkań z ludźmi i podróżowania. Zapraszam Cię na moją stronę i być może do kontaktu, jeśli w moich zdjęciach zobaczysz wszystko to, co chcę wyrazić – wielką pasję do fotografowania, miłość do świata i ludzi, a także emocje, które to wszystko łączą w pewną spójną i nierozłączną całość..

Jeden komentarz na temat “Gościnnie … Małgorzata Ługowska”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: